4 סיבות ללמוד במכללת תל חי

תוכן עניינים:

הרצון להוציא תואר ראשון הוא רצון הגיוני, זוהי הדרך היחידה להתקדם בחיים. נדיר מאוד לשמוע על אנשים שונים שהצליחו בחיים מבלי שהם הוציאו תואר ראשון. עם זאת אחת מהבחירות הכי קשות תהיה לבחור את המוסד שבאמצעותו תוציאו את התואר. המציאות מלמדת אותנו כי יש המון מוסדות לימוד שונים, לכל מוסד לימוד יהיו את היתרונות שלו. אז מדוע כדאי לכם לשקול להוציא תואר ראשון דרך מכללת תל חי? הבאנו לכם את כל התשובות שלא ישאירו לכם מקום לספק.

 

עשרות רבות של תחומים שונים

אחד מהדברים הראשונים שניתן לראות במכללת תל חי זה שיש בה המון מה ללמוד. כל אחד יכול למצוא את עצמו במצב שבו הוא מתחבר לתחום כזה או לתחום אחר. אם כבר החלטתם ללמוד מוטב שתלמדו תחום שמעניין אתכם, כזה שתרצו לעסוק בו. כל מי שנכנס למכללה האקדמית תל חי ימצא המון אופציות על הפרק. כל אחד יוכל לעשות את הבחירה שתהיה הכי מתאימה עבורו באופן אישי. אין סיבה שתוותרו על תחום מסוים רק בגלל שבמוסדות לימוד שונים לא נותנים לו תשומת לב.

 

מרצים מיומנים שמהווים מודל לחיקוי

עוד עניין חשוב מאוד כאשר בוחרים מכללה זה המרצים שמהם כל סטודנט אמור ללמוד. לצערנו לא בכל המכללות תהיה אפשרות למצוא מרצים ברמה גבוהה, כאלה שמהווים מודל לחיקוי. מכללת תל חי היא מכללה ששמה לעצמה דגש לאסוף את כל המרצים הכי מנוסים והכי מיומנים שיש. במכללה תוכלו למצוא רשימה ארוכה של מרצים שכולם מומחים בתחום שאותו הם מלמדים. עם מרצים מנוסים אין סיבה שהסטודנטים לא יהפכו להיות מובילים בתחום שאותו הם לומדים.

 

התאמה אידיאלית לכל סטודנט

מכללת תל חי שמה לעצמה למטרה להיות לבית לכל אחד מהסטודנטים שמגיעים אליה. השאיפה היא לבנות לכל סטודנט את הסביבה האידיאלית ללמידה מיטבית בכל היבט. בין אם מדובר מבחינת תוכן הלימוד, ובין אם מבחינת מערכת השעות שאותה הוא יקבל. כל סטודנט יעשה את הדברים שאותם הוא אוהב תוך כדי שהוא לומד ומוציא תואר ראשון בתחום שהוא בחר. זה מה שהופך את הלימודים במכללה ללימודים שכולים מתחברים אליהם בזמן אמת.

 

אווירה נעימה שכיף לחוות אותה

כאשר מסתכלים על מכללת תל חי ממבט מלמעלה נדמה כי מדובר על מקום פסטורלי ונעים. זוהי בדיוק האווירה שאותה הצוות במכללה עצמה מנסה להשרות בכל רגע נתון. הנחת המוצא היא כי ברגע שלסטודנטים יהיה נעים, כולם יהיו המרוויחים הגדולים מכך. אווירה נעימה בתוך המכללה מאפשרת לכל הסטודנטים להוציא מעצמם את המקסימום האפשרי. ברגע שיהיה לכם כיף לקום כל בוקר למכללה, תבינו כי עשיתם את הבחירה הנכונה. זה מה שקורה לסטודנטים שלומדים במכללת תל חי – זה מגיע גם לכם!